bg-about-us

Dlaczego warto wybrać BodySize?

Zespół Bodysize składa się z wykfalifikowanej kadry trenerów i dietetyków, która dostosuje plany indywidualnie do Ciebie. Koniec z niedopasowanymi i masowo publikowanymi gotowcami które oferują niektóre serwisy. Tylko dzięki planom tworzonych specjalnie pod Twoje potrzeby i wymagania możesz osiągnąć zadowalające i trwałe efekty!

Wykwalifikowany i doświadczony zespół

Jako zespół mamy już ponad 5 lat doświadczenia. Przedtem jednak każdy z nas również pracował w tej branży i zbierał doświadczenie. Można więc powiedzieć, że mamy za sobą ponad kilkanaście lat ciągłej praktyki!

Nowoczesne i profesjonalne podejście

Dieta niekoniecznie musi być okropna! Wystarczy znać odpowiednie składniki i przepis - pozwoli to jeść mufinki, gofry i wiele więcej smacznych dań. Tworzone przez nas diety są indywidualnie dopasowywane pod preferencje smakowe każdej osoby.

Wszystko w jednym

Oszczędzisz masę czasu i nerwów, ponieważ oferujemy i posiadamy wszystko czego potrzebujesz do osiągnięcia swojego celu. Trenerzy, dietetycy, indywidualne konsultacje i masa porad - wszystko na Body Size!

Nasz cel

Body Size powstał z myślą o ludziach którzy chcą zmienić pewne elementy swojego życia. Aktywność fizyczna oraz zdrowe odżywianie niosą za sobą ogromne korzyści zdrowotne i poprawiają samopoczucie. Zdajemy sobie sprawę jak trudno zacząć samemu zmiany, dlatego celem naszego portalu jest przekazywanie wiedzy i motywacji dzięki którym każdy może zmienić coś w swoim życiu (nawet zaczynając małymi kroczkami).

Nasi trenerzy i dietetycy monitorują efekty planów treningowych, dietetycznych i suplementacyjnych w celu maksymalizacji uzyskiwanych efektów.